Pagina afdrukken

Sponsoren

Leef! is ontstaan vanuit Fotografie Lydia – www.fotografielydia.nl en opgezet door Lydia Annema

 

De tweede Leef!-dag zal gehouden worden op camping Bergumermeer en we bedanken hun alvast voor het gebruik van hun prachtige strand en locatie!  www.bergumermeer.nl

 

Wil jij  Leef! steunen? Maak dan een eigen gekozen bedrag over op INGB 0672 5527 95 tnv Leef

 

Geheel belangeloos of door middel van een donatie hebben de volgende bedrijven meegewerkt:

 

Deze website is gemaakt door Arie Bruinsma – www.ariebruinsma.nl

 

In samenwerking met het VOKK – www.vokk.nl

 

Visagiste Aafke Nynke

Schoonheidssalon Mirja – http://www.weesliefvoorjehuid.nl

Shiatsu praktijk Burgum – www.shiatsupraktijkburgum.nl

Kapsalon Style & Beauty – http://www.kapsalon-style-en-beauty.nl

Shoeby Burgum – kledingwinkel www.shoeby.nl

O’livia Hardegarijp – www.o-livia.nl

Valentijn Bloem en Styling – www.valentijnsneek.nl

Acces Catering – www.accescatering.nl

Snackhus Burgum – www.snackhusburgum.nl

Wedding Deco – www.weddingdeco.nl

Stoer yn hout – www.stoerynhout.nl

Ballorig Aeolus Sexbierum – http://www.ballorig.nl/aeolus-sexbierum

Afûk – http://afuk.frl

Juffrouw Kraal

Omrin – http://www.omrin.nl

En alle vrienden en familie, bedankt voor alle hulp en giften om deze derde Leef!-dag tot een groot succes te maken!

 

 

 

 

 

Permanente koppeling naar dit artikel: http://leeffotodag.nl/sponsoren/