Sponsoren

Leef! is ontstaan vanuit Fotografie Lydia – www.fotografielydia.nl en opgezet door Lydia Annema

Editie 4 van Leef! wordt gehouden bij de Pollepleats (waarvoor dank!) http://www.pollepleats.nl op 29 september 2019

 

Wil jij  Leef! steunen? Maak dan een eigen gekozen bedrag over op NL 39 INGB 0672 5527 95 tnv Leef

 

Geheel belangeloos of door middel van een donatie hebben de volgende bedrijven meegewerkt:

Deze website is gemaakt door Jantine Oevering – http://www.byjantine.nl

In samenwerking met het VOKK – www.vokk.nl

Visagiste Aafke Nynke

Schoonheidssalon Mirja – http://www.weesliefvoorjehuid.nl

Shiatsu praktijk Burgum – www.shiatsupraktijkburgum.nl

Kapsalon Style & Beauty – http://www.kapsalon-style-en-beauty.nl

Shoeby Burgum – kledingwinkel www.shoeby.nl

O’livia Hardegarijp – www.o-livia.nl

Valentijn Bloem en Styling – www.valentijnsneek.nl

Acces Catering – www.accescatering.nl

Snackhus Burgum – www.snackhusburgum.nl

Wedding Deco – www.weddingdeco.nl

Stoer yn hout – www.stoerynhout.nl

Ballorig Aeolus Sexbierum – http://www.ballorig.nl/aeolus-sexbierum

Afûk – http://afuk.frl

Juffrouw Kraal

Omrin – http://www.omrin.nl

En alle vrienden en familie, bedankt voor alle hulp en giften om deze derde Leef!-dag tot een groot succes te maken!